Fórum

Toto je obecné fórum, kam můžete přispívat podle libosti vše týkající se historie či dějepisu.
Upozornění: Příspěvky obsahující neslušné či nevhodné výrazy budou bez upozornění mazány.
Pro připomínky týkající se obsahu můžete využít také zaslání zprávy přímo autorovi.

Váš příspěvek do diskusního fóra:







 Dnes přidáno: 0 příspěvků (zobr. 30)
 
Načteno 16.04.24 16:49
13.07.06 17:34
aspon jednou...zůstan se mnou
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
no...:o))) tak..chtěla bych se zeptat...jestli...tu náhodou není nějaký šílenec...který zná každou ženskou v dějinách:o))) tedy...moje tety...byli ve Vídni..a byl tam obraz...Šarloty Burgunské:o))) nevím..jestli se to tak píše...no...a tety byly jaty nadšením:o)) že vypadá jako já:o))) no..ne,že bych jim moc věřila:o))) ale...nevíte o ní někdo něco?:o)) kujíííííííííííííííí :o)) i když asi marně:o)))
19.07.06 19:45
filip [f.i.l.i.pzavináčorangemail.sk]
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
No mohla by to byt Charlotte Burgund (asi spravne ako si napisala Sarlota Burgundska). Ak je to ta ktoru videli tvoje tety na obraze tak bola z Valois (uzemie vo Francuzku) jej otec sa volal Johann Burgund a matka Pauline Brosse. A narodila sa v roku 1472. To je vsetko co som zistil, ale mohla by si napisat kde ju videli napr. v akom muzeu alebo pod.??? Este skusim pozret, ked bude viac casu...
20.07.06 12:49
aspon jednou...zůstan se mnou
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
jaj:o)) ty jsi mi udělal strašnou radost:o))) já myslela,že na to nikdo ani nekoukne:o))) teda:o)) no..já se tety zeptám..kde to viděla:o) a pak ti to pisnu:o))) děkujíííííííííííííííííííííííííííííí:o)))
20.07.06 18:23
filip [f.i.l.i.pzavináčorangemail.sk]
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
neni zac...
23.07.06 19:24
aspon jednou...zůstan se mnou
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
no..tak jsem se tety ptala:o) a prý...že to bylo na Hofburgu:o))) nevím..sice..jestli jsem ti nějak pomohla:o))) ale..víš jak..když jsem slíbila,že se zeptám:o)) tak pap:o)
02.08.06 17:20
filip [f.i.l.i.pzavináčorangemail.sk]
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
Nezistil som nic... este skusim
03.10.06 23:03
Maneater [hanes.gozavináčseznam.cz]
:o) aby jste se nenudili:o)  
» reagovat
Já jsem taky viděl ten obraz a kdyby dostala ta Charllota bikiny, hodila jinej účes a ten malíř by ji nenamaloval tak blbě tak by to byla celkem kost :) Ale jinak fuj fuj fuj :o)))) a řeknu ti že určitě tak hrozně nevypadáš:D a myslím to v dobrým, tak se neuraž. Zdravím
© 1997 - 2024, Václav Němec
Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER & Jakub Oubrecht